BAŞARAN HUKUK, Ankara merkezli bir hukuk bürosu olup, Türkiye’nin her yerindeki hukuki uyuşmazlıkları itina ile takip ederek, müvekkillerinin kanuni haklarının korunmasında olağanüstü gayret göstermeyi çalışma prensibi olarak kabul etmektedir.

Çağdaş hukukun üç ayağından biri olan ve olmazsa olmaz fonksiyona sahip bulunan avukatlık hizmetin, “hukuki desteğe ihtiyacı olan herkesin” bu ihtiyaçlarının gereklerini yerine getirmek gayretinde olan Başaran Hukuk Bürosu; itinalı iş yapma düsturunu çalışma felsefesi yapan genç ve bilgili avukatlarla çalışmaktadır.

Başta Ceza hukuku, idare hukuku, vergi hukuku, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku, tüketici hukuku, sağlık hukuku, çevre hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku olmak üzere bütün hukuki meseleleri itina ile hizmet vermektedir.

Hizmet anlayışında öncelikle hukukun üstünlüğünü sağlamak ve müvekkillerinin muhtemel haklarına kanunlar çerçevesinde kavuşmayı temin ederek uzun yıllara sarih bir çalışma ortamının teşekkülünü sağlamayı ilke olarak benimsemiştir.


Ekibimiz


Avukat
Nazmi AKIN

Nazmi Akın 1982 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinden iyi derece ile Kimyager olarak mezun oldu. Bir süre özel sektöre ait çeşitli bitkisel yağ fabrikalarında çalıştıktan sonra intisap ettiği kamu görevi olarak ilaç sektöründe, ARGE ve Kalite Kontrol Müdürü ve Fabrika Müdürlüğü görevinde bulundu.

Av. Nazmi Akın, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, hukuk eğitimi tamamladı ve Ankara Barosunda staj yaptı. Bir süre başka büroda avukatlık yapan Nazmi Akın, Ankara’nın merkezi olan Kızılay semti , İzmir Caddesinde kendi bürosu olan BAŞARAN HUKUK bürosunu kurdu.
Başaran Hukuk Bürosu, başta idare hukuku, ceza hukuku, şirketler hukuku ve aile hukuku, iş hukuku, vatandaşlık hukuk davalarında önemli tecrübeye sahiptir.


Avukat
Aysun KILÇIK

Aysun KILÇIK, 1993 yılında Afyonkarahisar da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Afyonkarahisar da tamamlayan Aysun Kılçık 2017 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Kişisel gelişim, diksiyon ve etkili iletişim konusunda eğitimler alan, 3 yıl boyunca çeşitli kurumlarda engellilere yönelik olarak eğitmenlik yapan Av. Aysun Kılçık halen mesleğini Başaran Hukuk Bürosunda icra etmektedir.